Zahraniční vs České sázkové kanceláře

Zahraniční vs České sázkové kanceláře

Každá sázková kancelář má své limity dopadající na jednotlivé sázející. Profesionální sázková kancelář sázejícímu nikdy neudělí limit, má jedny z nejlepších kurzů na trhu a kromě toho vám umožňuje sázet za vysoké částky. Takové sázkové kanceláře v ČR nenajdete, spíše přesně naopak…

Kdy nastal zlom?

Téma sázení v zahraničí se stalo lukrativním od doby, kdy se vlády ČR ujalo politické hnutí ANO v čele s panem Babišem, který zahájil svůj post na Ministerstvu Financí. Sázkové kanceláře si finanční podporou volební kampaně „vylobbovaly“ výhradní právo pro ČR a uzavření trhu před zahraniční konkurencí.

Proč?

Protože nám oficiálně mohou brát peníze z našich kapes a většina si toho ani nevšimne.

Jak nás sázkové kanceláře limitují/okrádají?

Jedním z hlavních důkazů je nabídka podřadných kurzů v porovnání se zahraničním trhem.

Dalším důkazem je to, že úspěšnému sázejícímu stanovují směšné limity omezující výši vkladu, udělují BAN na komunikaci v komunitách, nekonečně schvalují každé podání sázky a to již od jednotek tisíc korun a snižují kurz během schvalování tiketu. Vrchol totalitního jednání sázkových kanceláří je označení úspěšného sázejícího jako nežádoucí osoby, které je od okamžiku doručení emailu, zakázáno nadále sázet na jejich stránkách…

A na toto vše sázkové kanceláře mají právo dle svých Všeobecných obchodních podmínek a Herní řádů, se kterými jste museli souhlasit při registraci.

Sázkové kanceláře se začaly chovat arogantně a agresivně právě od doby, co získaly moc, a zmizel strach z pravé konkurence v podobě zahraničních sázkových kanceláří.

Sázkové kanceláře v ČR získaly oficiální právo okrádat své klienty a komunity ve velkém! „Ale vždyť lze o licenci pro český trh opravňující k provozování sportovních sázek zažádat?“

Zažádat můžete, ale to neznamená, že vaše žádost coby majitele sázkové kanceláře bude schválena.

Všiml si snad někdo z vás za tu dobu, co politické hnutí ANO vládne v ČR, že by se pro někoho ze zahraničí tato pomyslná „brána“ otevřela? A proč asi ne...

Podmínky pro získání licence jsou totiž účelně nastaveny pro zahraniční sázkové kanceláře nevýhodně, aby výběrovým řízením skrze byrokracii nikdo neprošel, resp. aby podmínky byly nelukrativní. Je v tomto ohledu nastaven tzv. dvojí metr pro blaho českých sázkových kanceláří (díky před volebnímu lobbingu) a tím pádem i diskriminace zahraničních sázkových společností.

Takže kdo z Vás očekává nějakou změnu, oživení nebo spíše narovnání českého trhu se sportovními sázkami, tak bude muset změnit stav čekání na hledání alternativ a zasadit se o to, aby se politická situace změnila.

Hledejte cesty, jak lze sázet v zahraničí, neboť přicházíte o spousty peněz, aniž o tom tušíte, viz téma v článku Kurzy a jejich hodnota.

Cesty, jak sázet na zahraničním trhu, lze nalézt, pokud se zeptáte správných lidí. Oficiálně Vám nikdo nic neřekne a nezveřejní, neboť by to bylo vnímáno jako propagace zakázaného ovoce s exemplárními následky (vysoké pokuty od celního úřadu ve spolupráci s ministerstvem financí a dalšími tresty připomínající režim v ČR ve 20. století).

Vzhledem k tomu, že jsme v úzkém kontaktu s profesionálními sázkaři, kteří se sázením dlouhodobě živí, tak máme potvrzeno, že v ČR uzavírají sázky spíše výjimečně na konkrétní a speciální události nebo z důvodu využití příležitosti v podobě chyby bookmakerů (např. chybně vypsaná hranice, špatná reakce na změnu formace, atd.).

Ve spolupráci s profesionálními sázkaři vznikly naše notifikační balíčky, kde se můžete dozvědět a naučit se sázet strategicky a v pravý čas, anebo se můžete inspirovat analýzami od nejúspěšnějších analyzátorů na českém trhu. Více informací naleznete na našem e-shopu.

Sdílet tento článek