Nejčastější dotazy

Zde naleznete vybrané dotazy, které jsme obdrželi od našich klientů, a které mohou zodpovědět i Vaše případné dotazy. Pokud zde nenaleznete odpověď, můžete se na nás obrátit přes kontaktní formulář.

Také v sekci BLOG naleznete mnoho zajímavých informací a to nejen na téma sportovní sázení.


Je potřeba kliknout na „Zapomenuté heslo“, následně vyplnit svojí zaregistrovanou e-mailovou adresu, na kterou Vám zašleme odkaz, kde si budete moci nastavit své nové heslo. Tato změna hesla je nutná z důvodu ochrany Vašich údajů.

Jakmile provedeme kontrolu platby, bude notifikační balíček aktivován a budete o aktivaci informováni. Notifikace jsou rozesílány v závislosti na druhu notifikačního balíčku. Vždy jsou aktivovány mobilní notifikace.

Platební metody CZK: MojePlatba, ePlatby, mPeníze, Fio banka, Česká spořitelna, UniPlatba CZ, Bankovní převod, GoPay účet

Platební metody EUR: UniPlatba SK, Sporopay, Poštová banka, Tatra banka, VÚB, Bankovní převod, GoPay účet

Stoprocentně se spolehnout na předpokládaný výsledek sportovního utkání je někdy těžší nežli předpověď počasí. Garanci nebudete mít nikdy a nikde. Každá sázka nese riziko. Pouze díky systému a analýzám se míra rizika snižuje a tím lze přesněji odhadnout výsledek zápasu.

Doporučujeme všem klientům zajistit co nejvíce účtů u sázkových kanceláři kvůli porovnání výhodnějších kurzů. Notifikační balíčky, které upozorňují na zveřejnění nového tiketu či analýzy sledovaného uživatele, jsou čerpány ze sázkové kanceláře Tipsport. Nicméně podání sázkové příležitosti je na každém sázejícím a každý se tedy může svobodně rozhodnout, kde či zda-li vůbec danou sázkovou příležitost nakonec uzavře.

Ideálním postupem je po obdržení notifikace se přihlásit na svůj účet u sázkové kanceláře a podat sázkovou příležitost co nejdříve, než dojde k DROPu kurzu, který daná analýza prakticky pokaždé vyvolá, neboť se jedná o úspěšné analyzátory, které sázková kancelář hlídá. Máte pak jistotu, že jste sázku podali za nejvyšší hodnotu u dané sázkové kanceláře, a až po té si přečtete, jaký má analýza potenciál pro budoucí OK stav. Pokud po přečtení s analýzou autora souhlasíte, tak sázku již máte podanou za nejvyšší možný kurz a můžete se např. porozhlédnout u konkurence, zdali kurz není vyšší a podat ji tam a původní podanou sázku stornujete či ponecháte. Pokud s analýzou nesouhlasíte či máte jiný názor, tak podanou sázku můžete do 5 minut stornovat a finance se Vám vrací zpět na účet. Notifikace je Vám doručena ve většině případů včas, tzn. dokonce před DROPem kurzu, avšak mnohdy jde o vteřiny a je pravděpodobné, že sázku podáte s prvním DROPem, který i tak může mít stále hodnotu.

To znamená, že bookmaker sázkové kanceláře mění kurz v neprospěch sázkaře a kurz snižuje, resp. znehodnocuje oproti původní hodnotě (value).

K tomuto tématu byl napsán inspirativní článek v našem BLOGu, kde je mimo jiné detailně popsáno, jak například postupuje profesionální sázkař při dodržování Money Managementu. Ve zkratce sázení je něco jako investice a proto byste neměli do jedné sázkové příležitosti investovat více než 5% svého banku. 

Záleží na úhlu pohledu, asi však je nejpodstatnější dlouhodobý profit při správném dodržování pravidel dané strategie. Z pohledu našich zákazníků a oblíbenosti strategie je nejžádanější balíček Strategie: NHL - EMPTY NET, kde měsíční YIELD se pohybuje přes 30% od počátku sezony po dobu 6 měsíců.

V tento okamžik rozesíláme emailové notifikace na registrované emaily našich klientů a push notifikace přes naší mobilní aplikaci pro android. Pracujeme na vývoji mobilní aplikace pro systém iOS. Pro emailové notifikace doporučujeme našim klientům, vytvořit si GMAIL, neboť s tímto poskytovatelem emailových schránek lze snadněji pracovat, co se týče synchronizace s telefonem popř. chytrými hodinkami. GMAIL umožňuje okamžitou synchronizaci v případě nového emailu ve schránce. Mobilní aplikace je ke stažení zde.

Ano, pokud se budete řídit ověřenými pravidly profesionálních sázkařů, pak můžete i díky našemu notifikačnímu systému, získat natolik užitečné informace, které Vám pomohou k dlouhodobému zisku.

Live sázení umožňuje sázet během zápasu, tedy uzavíráte sázky v průběhu zápasu. Při live sázení můžete často sledovat přímý přenos z daného zápasu. 

V našem BLOGu se dozvíte důvod, proč v zahraničí naleznete lepší kurzy a bez nesmyslných limitů. Je totiž rozdíl pokud sázíte např. 1.000Kč na kurz 2,29 nebo 1,89. Rozdíl 0,4 při sázce 1.000Kč je 400Kč. To se však bavíme pouze v případě jedné sázky, pokud však tuto situaci rozšíříme na měsíc při 1 tip/den je to 30dní x 400Kč = ztráta 12.000Kč/měsíc. Profesionální sázkaři mají však větší bank, a když bychom počítali s 5.000Kč na sázku je to měsíčně ztráta 60.000Kč, kterou by sázkové kanceláři svobodně nechali! Proto profesionální sázkaři mají více registrací a to především i mimo ČR, kde jsou daleko lepší podmínky pro sportovní sázení než na českém trhu, který uzavřela vláda strany ANO po lobby sázkových kanceláří.

Každá sázková kancelář se chrání před profesionálními sázkaři. Sázkové kanceláře o takové hráče nestojí, a proto jim udělují limity (omezují jim maximální sázky). Pokud hráč bez uděleného limitu může podat sázku např. za 10.000 Kč, tak hráč s uděleným limitem může tuto jistou sázku podat např. za 500 Kč (záleží na tom, jaký limit nastaví sázková kancelář). Každá sázková kancelář má svůj vlastní algoritmus pro nevyhovující hráče a nedají se stanovit konkrétní podmínky. Sázková kancelář má na udělování limitů risk department, tedy oddělení, které se věnuje právě rizikovým hráčům. Více se dočtete na našem BLOGu.